Marketing

Zielone Butelki.

Realizacja
Sklep oparty o szablon + Marketing

Link
https://zielonebutelki.pl/

Sklep oparty
o szablon.

Nasza współpraca z firmą Zielone Butelki rozpoczęła się od optymalizacji poprzedniego sklepu opartego o CMS Joomla. Niestety szybko okazało się, że na platformie ciężko wprowadzać jakiekolwiek zmiany pod kątem SEO z uwagi na niskiej jakości produkt, jakim była strona. Po szybkiej konsultacji przystąpiliśmy więc do realizacji zupełnie nowego sklepu internetowego opartego o profesjonalny szablon Prestashop.

Prezentacja
Strony Głównej.

Kompleksowa
personalizacja szablonu

Wybrany szablon dla sklepu internetowego został kompleksowo spersonalizowany pod produkty i identyfikację wizualną firmy. Na różnych etapach zamówienia we współpracy z prawnikiem wdrożyliśmy obostrzenia związane ze sprzedażą alkoholu (wymogi pełnoletności). Z uwagi na bardzo szeroką ofertę sklepu na podstronie kategorii Win wdrożyliśmy dynamiczną wyszukiwarkę, która pozwala przefiltrować ofertę względem kraju, smaku, szczepu, rocznika i koloru. Zadbaliśmy również o elementy marketingowe takie jak: automatycznie generowany kod promocyjny dla nowych kont, newsletter czy klub Zielone Butelki, który uprawnia uczestników do dodatkowych zniżek.

Prezentacja
kategorii Win

Działania
marketingowe

Po zakończeniu realizacji przystąpiliśmy do działań marketingowych dla sklepu internetowego. Nasza współpraca obejmuje działania w Social Media, pozycjonowanie witryny internetowej (jest to kluczowa usługa przy sprzedaży win, ponieważ kampanie Google Ads w Polsce nie funkcjonują dla lekkich alkoholi) oraz działań SEM dla akcesoriów winiarskich. Dzięki naszej obsłudze strona jest coraz bardziej widoczna w sieci. W wynikach organicznych Google pojawia się nawet pod niezwykle konkurencyjnymi frazami wyprzedając dużo starsze sklepy internetowe.

Stałe
wsparcie

Firmie Zielone Butelki od 2 lat zapewniamy stałe wsparcie programistyczne, graficzne i marketingowe nie tylko dla sklepu internetowego, ale również innych projektów. Na bieżąco przygotowujemy nowe grafiki reklamowe / promocyjne, nieustannie rozwijamy sklep, szukamy nowych pomysłów na pozyskanie klientów.

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Sklep oparty o szablon

od 7500 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813