Zaprezentuj swoją firmę

Ulotki składane

Ciekawie zaprojektowana składana ulotka daje wiele możliwości do przekazania informacji oraz zaciekawienia odbiorcy przekazem – my wiemy jak zaprojektować ją tak, aby była wyjątkowa. Zależy Ci na jakości? Naszym celem jest jakość.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Składana forma ulotki to nośnik reklamowy, który daje nadawcy możliwość zaprezentowania szerszej oferty. Odpowiednio zaprojektowana pomoże w uzyskaniu nowych klientów oraz zwiększenia rozpoznawalności marki. Projektujemy ulotki zgodnie z najnowszymi trendami, dodajemy do tego zmysł kreatywny naszych grafików, co w efekcie daje nam wyjątkową spersonalizowaną pod Ciebie ulotkę, która skierowana jest wprost do Twojego odbiorcy. Nie masz pomysłu na projekt? Doradzimy i pomożemy w odpowiednim doborze elementów.

Jakie są zalety składanej ulotki?

Przede wszystkim ilość miejsca. Możemy zawrzeć w niej więcej informacji, nie tylko tekstu. Mamy możliwość umieszczenia kilku zdjęć w celu zbliżenia klienta do usług firmy. Zachęcamy również do korzystania z infografik oraz wykresów, które opisane krótkim tekstem rozwieją niektóre wątpliwości odbiorcy. Dobrym pomysłem jest również dodawanie mapek dojazdów – jeśli Twoja firma oferuje usługi na miejscu.

Do zalet zaliczyć należy również małą ilość miejsca jakie zajmuje. Można zawrzeć w niej wiele informacji, jednocześnie nie zajmując odbiorcy dużo miejsca – dzięki temu, że jest składana. Zapełnia dokładnie tyle samo miejsca, co standardowa ulotka nieskładana.

Nasz
Cennik.

Projekt ulotki składanej 4-strony (składana na pół)

550 zł netto
Czas realizacji: do 4 dni

Projekt ulotki składanej 6-strony (składana na harmonijkę)

 

750 zł netto
Czas realizacji: do 5 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Gdzie najczęściej ma zastosowanie składana ulotka?

Zaczynając od restauracji, które wykorzystują ten format do prezentowania swojego menu, przez szkoły czy przedszkola prezentujące rodzicom ofertę na dany rok szkolny, aż po polityków w trakcie wyborów czy przeróżne sklepy stacjonarne oraz internetowe informujące o wyprzedaży.

Każde z tych miejsc ma więcej treści do przekazania swoim klientom. Jednak zastosowanie ulotki składanej jest na tyle szerokie, że każda branża, każda firma może sobie na nią pozwolić. Otworzyłeś sklep ze zdrową żywnością w okolicy? Poinformuj o tym sąsiadów dając im do skrzynek krótki opis swojej firmy wraz z niektórymi produktami. Organizujesz dni otwarte w przedszkolu? Daj znać o tym wszystkim rodzicom z okolicy.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813