Wydajesz swoją książkę? To dla Ciebie!

Projektowanie okładek

Okładka robi niepowtarzalne pierwsze wrażenie. Jest więc ważną częścią całej kampanii marketingowej danego produktu: książki, czasopisma czy płyty. Dlatego warto zadbać o to, aby zaprojektowana została z zamysłem i wiedzą przez profesjonalistów.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Dlaczego okładka jest ważna?

Doskonała okładka zapowiada wnętrze i zachęca do zakupu. Często decydujemy się na zakup książki pomimo, że nie znamy dokładnej fabuły, lecz okładka ma „to coś” i to determinuje naszą chęć zakupu. Okładki książek często ukazują motyw treści – powieści kryminalne są okraszone krwawymi fotografiami lub narzędziami zbrodni, okładki poradników ukazują rzeczy, których używanie wyjaśniają w środku, a bajki ukazują najczęściej bohaterów opowieści.

Nasz
Cennik.

Projekt okładki

800 zł netto
Czas realizacji: do 7 dni

Projekt okładki – pakiet 2 sztuk

 

1300 zł netto
Czas realizacji: do 10 dni

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda okładka doskonała?

Patrząc na okładkę klient musi wiedzieć mniej więcej co znajdzie wewnątrz, musi być zrobiona tak, aby zaciekawić go, zaintrygować i zachęcić do sprawdzenia zawartości. Inaczej jest przy okładkach magazynów czy czasopism – tutaj okładka odgrywa bardziej rolę informacyjną niż estetyczną. Ma przedstawić, o czym będzie mowa w danym numerze. Sztuka stworzenia doskonałej okładki czasopisma jest jednak równie trudna co książki, ponieważ musi być niezwykle czytelna i przejrzysta, a przy tym wpadająca w oko i po prostu ładna. Okładki różnych rodzajów publikacji mają odmienne zadania, jednak łączy je jedno: ich celem jest zachęcenie klienta do zakupu. I tutaj z pomocą przychodzimy my – Heron Art.

Jak projektujemy unikatowe okładki?

Wiemy jak stworzyć okładkę, która przyciągnie klienta i sprawi, że ten sięgnie po produkt (książkę, czasopismo, płytę itp.). Znamy specyfikę różnych okładek, znamy ich przeznaczenie oraz najważniejsze elementy jakie powinny zawierać. Bazując na tym, dodając wiedzę o najnowszych trendach marketingowych i graficznych oraz kreatywność – gwarantujemy stworzenie okładki, która będzie doskonałym reprezentantem treści zawartej w Twoim produkcie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie z efektu finalnego, dlatego masz możliwość naniesienia poprawek na projekt, wtedy my zaktualizujemy go zgodnie z Twoimi uwagami. Wszystko po to, aby okładka była doskonałym odbiciem zwartości oraz skłaniała do zakupu.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813