Marketing

Optimalfit.

Realizacja
Dedykowany Sklep Internetowy

Link
https://optimalfit.pl/

Dedykowany
Sklep Internetowy.

Optimalfit jest firmą cateringową działającą na terenie Krakowa i okolic. Poprzedni sklep, który posiadała firma został znacząco przeładowany różnymi modułami, a we współpracy z rozwiązaniem szablonowym, które było tam wdrożone, strona potrafiła ładować się ponad 10s. Ponadto część wizualna zupełnie niesatysfakcjonowała klienta. Dlatego też po omówieniu założeń projektowych przystąpiliśmy do budowy zupełnie nowej platformy.

Prezentacja
Strony głównej

Rozwiązania
dla cateringu

Proces zamówienia w firmie cateringowej posiada kilka specyficznych założeń, które nie występują w domyślnych systemach CMS takich jak WordPress czy Prestashop. Tym samym podczas realizacji wdrożyliśmy własne rozwiązania takie jak: wybór terminu dostarczania zamówienia na kalendarzu z możliwością zaznaczenia pojedynczych dni, system wykluczeń produktów w diecie, obliczanie rabatów na podstawie zamówienia w koszyku i adresu dostawy, system lojalnościowy czy możliwość zamówienia testowego (1 dniowego).

Prezentacja
produktu

Zabezpieczenia
dla zamówień

W celu uniknięcia sytuacji, gdzie klient zamówi produkty w terminie nie możliwym do zrealizowania (kolejny dzień lub święta) stworzyliśmy zarówno automatyczne rozwiązania (blokowanie najbliższych dni w kalendarzu na podstawie aktualnej daty i godziny), jak i ręczną możliwość blokady z poziomu panelu administracyjnego. Dzięki temu firma ma pełną kontrolę nad możliwymi terminami dostaw.

Prezentacja
Informacji o firmie

 

Kalkulator
kaloryczności

Wielu klientów nie jest świadoma jakiej kaloryczności potrzebuje względem swojego trybu życia, płci, wagi i wieku. Dlatego też do sklepu wdrożyliśmy dedykowany kalkulator kaloryczności, który na podstawie kilku zmiennych pozwala w szybki sposób obliczyć, jaką dietę powinien wybrać zainteresowany. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia proces doboru oferty i z pewnością jest silnym narzędziem marketingowym dla firmy.

Prezentacja
kalkulatora

 

Zainteresowany?

Stwórz z nami dedykowany sklep dla swojej firmy! Zapewnimy Ci kompleksową obsługa w zakresie webdevelopment’u, e-Marketing’u, realizacji treści czy doradztwa biznesowego. Posiadamy ogromne doświadczenie, którym możemy wesprzeć Twoją działalność i zapewnić jej szybszy rozwój.

Dedykowany sklep internetowy

od 18 000 zł netto
Zapraszamy do współpracy

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813