Prezentacja oferty w formie folderu

Folder reklamowy

Dobrze zaprojektowany folder reklamowy – to okazja do zaprezentowania szerokiej oferty firmy. Jednak aby skutecznie zdobyć klienta, należy wiedzieć co w nim umieścić. Zadbaj o jakość folderu z Heron Art.

01

Zlecenie na maila

02

Wykonanie projektu na podstawie Brief

03

Poprawki / zmiany

04

Przygotowanie do druku i dostarczenie

Kiedy folder jest niezbędny?

Jeśli świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty drogą bezpośrednią tj. Twoi przedstawiciele handlowi bądź Ty jeździcie do klientów na spotkania i prezentujecie ofertę – folder reklamowy okaże się konieczny.

Foldery reklamowe sprawdzą się również podczas różnego rodzaju eventów takich jak targi branżowe, dni otwarte czy akcje promocyjne. Są bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych ulotek, ponieważ można zawrzeć w nich więcej treści i ładniej ją ozdobić. Folder reklamowy ma przyciągnąć uwagę wyglądem, estetyką oraz jasnością treści i przejrzystością układu. Dobrze zaprojektowany wygląda schludnie i wygodnie się go przegląda.

Nasz
Cennik.

Folder reklamowy o długości 1 – 30 stron

70 zł netto / stronę
Czas realizacji: indywidualny

Folder reklamowy o długości 30 stron+

 

50 zł netto / stronę
Czas realizacji: indywidualny

Nasze Projekty.

Sprawdź realizacji naszej agencji interaktywnej i przekonaj się, że warto nam zaufać! Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Jak projektujemy foldery reklamowe?

Odpowiadamy sobie na kilka pytań. Po pierwsze: Po co jest ta ulotka? Jaki ma cel? To ważne, aby określić cel, ponieważ złe zdefiniowanie lub zupełny jego brak prowadzi w najlepszym wypadku do zniechęcenia odbiorcy komunikatem, a najczęściej do zignorowania reklamy. Ponieważ folder reklamowy bez celu da reklamę bez sensu.

Następnie: Co ma przekazać? O czym ma informować? Może to być otwarcie nowej filii oddziału Twojej firmy lub wprowadzenie na rynek nowej serii produktów. Bardzo ważne jest określenie treści jakie mają się znaleźć w folderze.

Później: Do kogo jest kierowana reklama? Bardzo ważna w reklamie jest grupa docelowa. Bez jej określenia nie ma reklamy, żadne promowanie nie będzie skuteczne, a firma nie osiągnie zamierzonego celu. Musimy wiedzieć kim jest człowiek, do którego kierujemy ofertę firmy i tym samym reklamę.

I na koniec: Co ma być w tym folderze, aby trafił z tym komunikatem do tej grupy odbiorców? Na podstawie odpowiedzi na poprzednie pytania oraz na to ostatnie tworzymy wstępny szkic folderu reklamowego. Analizujemy konkurencje, aktualne trendy oraz przeprowadzamy burzę mózgów – która później owocuje unikatowym projektem folderu reklamowego spersonalizowanego dla Twojej firmy.

Przekonaliśmy cię?
Skontaktuj się z nami czym prędzej :).

Bezpłatna
wycena usług.

Uzupełnij formularz i otrzymaj darmową
wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Dane teleadresowe:

 • Webdesign / Programowanie: 509 334 589
 • Marketing / Content: 667 758 735
 • Współpraca / Reklama: 501 965 077
 • E-mail: kontakt@heronsite.pl
 • E-mail: konrad.k@heronsite.pl
 • E-mail: marcin.w@heronsite.pl

GQ Group sp. z o.o. sp. k.

 • Adres: Cechowa 51/26, Kraków, 30-614
 • NIP: 6793182771
 • REGON: 382959821
 • KRS: 0000779158
 • Numer Konta: 87 1240 5080 1111 0010 8971 2813